Admissions Open !!

Photo Gallery

image
Visit Counter:
Website counter

Executive Committee Primary

Sr.No. Name of the members Designation
1. Mrs. Ashwini Santosh Pawar Chairperson
2. Mr. Ashfaque Rahimkhan Pathan Vice Chairperson
3. Mrs. Megha Pavankumar Sonawane Secreatry
4. Mrs. Savita Suresh Chaugale Joint Secretary
5. Mr. Mukesh Babulal Tambi Joint Secretary
6. Ms.Vanita Annasaheb Shelke Class Teacher
7. Mr. Ganesh Namdeo Rajkor Class Representative
8. Mrs. Pradnya Ravi Shirsath Class Teacher
9. Mrs.Vaishali Yogesh Jadhav Class Representative
10. Ms. Farah Yunus Shaikh Class Teacher
11. Mrs. Suvarna Ganpat Sangale Class Representative
12. Mrs. Kavita Subhakar Kirtikar Class Teacher
13. Mrs. Nilofar Tanveer Pathan Class Representative
14. Ms. Farogh Aziz Shaikh Class Teacher
15. Mrs. Dipti Shivaji Shirsath Class Representative
16. Ms.Manjiri  Zumbersing Deore Class Teacher
17. Mr. Sudhir Bhandare Shetty Class Representative
18. Ms. Shivani Mahipal Bisht Class Teacher
19. Mrs. Preeti Nitin Tilay Class Representative
20. Mrs. Megha Pavankumar Sonawane Class Teacher
21. Mrs. Dhanashree Vinod Dangle Class Representative

Executive Committee Pre-Primary

Sr.No. Name of the members Designation
1. Mrs.Swati Shankhapal Chairperson
2. Mrs. Chaitali Badade Vice Chairperson
3. Mrs.Raveena Gaikwad secreatry
4. Mrs. Jayshree Bairagi Joint Secreatry
5. Mrs.Snehal Gunjal Joint Secretary Nursery
6. Ms. Jyoti Karanje Class Representative Nursery(A)
7. Mrs.Trishala Gangwal Class Representative Nursery(A)
8. Mrs.Bagyashri Bothara Class Representative Nursery (B)
9. Ms.Rohini Vyavahare Class Representative NUrsery(B)
10. Mrs.Deepika Pawar Class Representative Jr.KG.(A)
11. Mrs.Bhavana Gohil Class Representative Jr.KG(A)
12. Mr. Rajendra MOkal Class Representative Jr.KG.(B)
13. Ms.Farogh Shaikh Class Representative Jr.KG.(B)
14. Mrs. Vaishali Khode Class Representative Jr.KG.(C)
15. Ms.Ujwala Harak Class Representative Jr.KG.(C)
16. Mrs. Sangita Sankpal Class Representative Sr.KG.(A)
17. Mrs.Raveena Gaikwad Class Representative Sr.KG.(A)
18. Mrs.Kavita Borade Class Representative Sr.KG.(B)
19. Ms.Surekha Jadhav Class Representative Sr.KG.(B)
20. Mr. Amol Amale Class Representative Sr.KG.(C)
21. Mrs.Jyotsna Rajput Class Representative Sr.KG.(C)

Executive Committee Secondary

Sr.No. Name of the members Designation
1. Mrs.Pawar Ashwini Santosh Chairperson
2. Mrs.Gujrathi Aarti Sanjay Vice Chairperson
3. Ms. Shaikh Sana Altaf Secretary
4. Mrs. Kadam Samruddhi Jaydeep Joint Secretary
5. Ms. Shaikh Sana Altaf Class Teacher
6. Mrs.Ahire Anita Subhash Class Representative
7. Ms.Bakare Neha Kishor Class Teacher
8. Mr. Parmar Champalal Rataji Class Representative